Kubki z nadrukiem w konkursach dla telewidzów

Posted on

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

W telewizji można teraz wygrać często pieniądze. Nie tylko mogą się owymi szczęśliwymi zwycięzcami stać ci, którzy biorą udział w programach czy teleturniejach. Poza nimi telewidzowie również mogą wygrywać nagrody, np. jeżeli odpowiedzą na pytanie stawiane w trakcie emisji programu. Nagroda taka może być bardzo różna, najważniejsze jest to, aby przypadła do gustu telewidzom, bo przecież dzięki temu przybędzie tych, którzy dany program będą oglądać, a także zgłoszą się do konkursu, np. wysyłając smsy. Każdy taki konkurs to przecież dodatkowy zarobek dla telewizji (smsy, o których mowa, są płatne). Dlatego warto dokładać starań, aby telewidzowie owe konkursy polubili i żeby chętnie się do nich zgłaszali. Jak można to osiągnąć?Po pierwsze, jako nagrody mogą pojawiać się przydatne przedmioty codziennego użytku. Łatwo takie przedmioty wskazać. Ich wadą, biorąc pod uwagę konkurs telewizyjny i jego rangę, jest fakt, że przedmioty te są najczęściej niskiej wartości. Dlatego najczęściej występują jedynie jako nagrody pocieszenia.

Jaki przykład takich przedmiotów można dać? Mogą to być gadżety, które dzięki swoim nadrukom promują jednocześnie telewizję, przypominając szczęśliwemu zwycięzcy, skąd ową nagrodę ma. Kubki z nadrukiem, jak się wydaje, pasują tutaj idealnie.

Kubki z nadrukiem, po pierwsze, promują telewizję. Jak nietrudno zgadnąć, napis na nich będzie zawierał zarówno nazwę danej telewizji, jak i ogólne lub bardziej szczegółowe hasło reklamowe, mające za zadanie dodatkowo reklamować daną telewizję i sprawić, że telewidz stanie się jeszcze bardziej zachęcony do jej oglądania (o to finalnie tu chodzi).

Kubki z nadrukiem, wygrane w telewizyjnym teleturnieju lub innym konkursie to, jak wspomniano, jedynie nagrody pocieszenia. Są po prostu zbyt niskiej wartości, nagroda taka, gdyby była główną, nie powodowałaby wzrostu prestiżu takiego konkursu i całej telewizji. Rzecz jasna, sam w sobie prezent jest to bardzo fajny, ale nie może być wystarczający. Co może być w takim konkursie nagrodą główną? Np. wysoka wygrana pieniężna, samochód, sprzęt RTV i AGD, sprzęt elektroniczny, itp. Zawsze taki prezent skłoni wielu telewidzów do wzięcia udziału w konkursie.

Tags: , ,